Akcesoria do aromaterapii sprawią że korzystanie z olejków eterycznych lub kadzideł stanie się proste i przyjemne. Znajdziemy tu ciekawe modele kominków do olejków zapachowych lub podstawki do kadzideł. Wszystkie te akcesoria są niezbędną częścią aromaterapii. Poza wiadomą funkcją pełnią też rewelacyjną formę dekoracji oraz nadają wnętrzu ciekawy charakter.

Interesują Cię większe ilości hurtowe akcesorii do kadzideł lub olejków? Skontaktuj się z nami i wynegocjuj stała cenę.  

Zapraszamy do współpracy hurtownie i sklepy. 

Aromaterapia czyli czego będziemy potrzebować?


Akcesoria do aromaterapii sprawią że korzystanie z olejków eterycznych lub kadzideł stanie się proste i przyjemne. Znajdziemy tu ciekawe modele kominków do olejków zapachowych lub podstawki do kadzideł. Wszystkie akcesoria są niezbędną częścią aromaterapii. Poza wiadomą funkcją pełnią też rewelacyjną formę dekoracji oraz nadają wnętrzu ciekawy charakter.


Akcesoria do kadzideł indyjskich.


Do kadzideł bardzo przydatne mogą się okazać różnego rodzaju podstawki na kadzidła lub piórniki dedykowane do aromaterapii.

Podstawki do kadzideł - Zwykła, klasyczna podstawka sprawdzi się idealnie przy niezbyt częstym użytkowaniu. Ma optymalny wymiar i można ją postawić prawie wszędzie. Natomiast jej największą wadą jest konieczność zachowania szczególnej ostrożności przy tlącym się kadzidle. Takie rozwiązanie daje również możliwość aplikowania tylko jednego kadzidełka w przeciwieństwie do nie których podstawek np. typu okrągłego, które pozwalają na korzystanie nawet do 5 kadzidełek na raz.

Piórniki i wieże do kadzideł - Bardzo komfortowa i elegancka forma korzystania z kadzidełek indyjskich. Zapewnia rewelacyjny komfort użytkowania jak i walory estetyczne. Jednak najważniejszą funkcją jest bezpieczeństwo. Kadzidełko leży poziomo a dzięki drzwiczkom na zawiasie możemy kontrolować palone kadzidło. Na samym dnie pudełeczka został przewidziany schowek na kilka rodzai kadzideł. Można śmiało potraktować taki piórnik do kadzideł jako formę wyjazdowego kompletu do aromaterapii. 


Kominki ceramiczne do olejków eterycznych. 


Kominki ceramiczne w najróżniejszych wzorach i kolorach wykonane z duża precyzją. Jeśli masz już swój olejek koniecznie potrzebujesz kominek oraz warto pamiętać o długo palących się wkładach czyli potocznie zwanych podgrzewaczach lub teellight'ach.  


Świeczki i podrzgewacze


Interesują Cię większe ilości hurtowe akcesorii do kadzideł lub olejków? Skontaktuj się z nami i wynegocjuj stała cenę.  

Zapraszamy do współpracy hurtownie i sklepy.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl