do kasy suma: 0,00 zł

Vaporizer PAX 2 czarny

Dostępność: na wyczerpaniu
ilość szt.
Zyskujesz 799 pkt [?]
Producent: -
Kod produktu: DH-544

Opis

Kultowy waporyzator Pax 2 Przeprojektowany oryginalny waporyzator Pax, Pax 2 wprowadził innowacje i ulepszył gwiezdny projekt i funkcję, dzięki czemu Pax stał się ulubionym wśród osób szukających mobilności i niewidzialności.

Pax 2 jest o około 25% mniejszy i lżejszy niż oryginalny Pax, dzięki czemu jest jeszcze bardziej przyjazny dla kieszeni! Głębsze ogrzewanie piekarnika i akumulator o większej pojemności zapewnia lepszą wydajność i możliwości wyciągania, zapewniając jednocześnie do 30% dłuższy czas użytkowania niż oryginalny Pax. Nowa magnetyczna stacja dokująca USB ułatwia ładowanie Pax 2.

Wystarczy podłączyć przewód USB do komputera lub adaptera ściennego i położyć Pax 2 na stacji dokującej.

Twój Pax 2 jest w pełni naładowany, gdy wszystkie 4 płatki na interfejsie LED są zapalone.

Pod względem estetycznym Pax 2 niewiele się zmienił.

Nadal wykorzystuje ten sam interfejs LED w kształcie litery X, ale z czterema ulepszonymi ustawieniami ciepła zamiast oryginalnej Pax 5. Wybór ustawień ciepła jest tak prosty, jak naciśnięcie przycisku, który jest teraz umieszczony na rzeczywistym ustniku, a nie pod spodem, aby jeszcze bardziej ułatwić operacja.

Pax 2 ma dwa wymienne ustniki, z nowo zaprojektowanym płaskim ustnikiem i tradycyjnym podniesionym ustnikiem, jak widać na oryginalnym Pax.

Oba ustniki są wyposażone w elegancką technologię wykrywania warg, która optymalizuje moc i temperaturę podczas rysowania, co zapewnia doskonałe rezultaty za każdym razem! Pax 2 wykorzystuje również wewnętrzny akcelerometr, który wykrywa, kiedy Pax nie jest używany i aktywuje „tryb gotowości”, aby oszczędzać baterię i materiały ziołowe.

Mniejszy. Mądrzejszy. Pax 2 to lepszy kompaktowy waporyzator pod każdym względem, zoptymalizowany pod kątem optymalnej wydajności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl