do kasy suma: 0,00 zł

R4VE Nicotine Pouches Lemoncello 50mg/g

LEMONCELLO_MEGA.png
  • Super cena
Dostępność: duża ilość
ilość szt.
Producent: R4VE
Kod produktu: RV-038

Opis

Saszetki R4VE ! Nowość !

Brak ceny bitej a jedynie sugerowana. Produkt bez tytoniu zawierający jedynie nikotynę.

Odkręć puszkę, weź jedną saszetkę i umieść ją pod wargą. Jej kształt pozwala na wygodniejsze dopasowanie między dziąsłem a górną wargą (po obu stronach). Woreczek działa równie dobrze jeśli jest umieszczony pod dolną wargą, o ile dociskasz go do dziąseł. Po „zaparkowaniu” saszetka stanie się niezauważalna, nawet podczas rozmowy lub śmiechu.

Możesz odczuwać lekkie mrowienie dziąseł związane z używaniem saszetek nikotynowych. To doświadczenie jest oczekiwane i pojawia się, gdy nikotyna i aromaty uwalniają się z torebki. U większości osób uczucie mrowienia utrzymuje się przez 0-15 minut, po czym stabilizuje się i jeszcze bardziej cieszy orzeźwiającym smakiem nikotyny.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem saszetek nikotynowych, zalecamy rozpoczęcie od trzymania ich w ustach przez krótki czas (5-15 minut). Gdy zapoznasz się z saszetkami, będziesz chciał zmienić sposób ich używania, ponieważ możesz cieszyć się świeżym nikotynowym doświadczeniem, które trwa nawet do godziny.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem saszetek kofeionywch, zalecamy rozpoczęcie od trzymania ich w ustach przez krótki czas (5-15 minut). Gdy zapoznasz się z saszetkami, będziesz chciał zmienić sposób ich używania, ponieważ możesz cieszyć się świeżym „ kofeinowym” doświadczeniem, które trwa do godziny.

Odpowiedzialne pozbywanie się saszetek nikotynowych Po zużyciu wyjmij saszetkę nikotynową z ust i wyrzuć ją. Sam woreczek nie podlega recyklingowi i należy go wyrzucić do odpadów ogólnych. Zużytą torebkę można przechowywać w komorze górnej pokrywy, gdy kosz nie jest dostępny. Puszka nadaje się do recyklingu, ponieważ jest wykonana z PP (polipropylenu), który można poddać recyklingowi w większości gospodarstw domowych (chociaż przed recyklingiem należy skontaktować się z lokalnymi władzami). Przed recyklingiem puszki należy usunąć wszelkie zużyte torebki.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl